Aron Royé speelt ook komend seizoen in Amsterdam. De 28 jarige Royé was een van de beste pointguards in de competitie en dus is Apollo blij dat hij blijft.
De 1.84 meter lange Royé kwam tijdens het reguliere seizoen in 27 wedstrijden in actie. Daarin was hij gemiddeld goed voor 13.6 punten, 4.4 rebounds en 4.5 assists.
Op de topscorerslijst van de DBL nam Royé de zevende plaats in. Met 77,8% eindigde de zestienvoudig international bij de vrije worpen als derde. Bij de assists was Royé de op één na beste aangever. Van alle spelers stond Royé gemiddeld het langst in het veld, namelijk net iets meer dan 36 minuten.
In de twee duels in de play-offs tegen SPM Shoeters tekende Royé voor 11.5 punten, 4.0 rebounds en 1.5 assists.