Karl Malone alias The Mailman is vandaag jarig. De ex-power forward van de Utah Jazz blaast vandaag alweer 51 kaarsjes uit.
Malone speelde achttien seizoenen bij “zijn” Utah Jazz en eindigde zijn loopbaan in 2004 bij de LA Lakers. Malone wilde een keer kampioen worden, maar verloor voor de derde maal een NBA finale. Tweemaal was Michael Jordan te sterk en in 2004 waren het de spelers van de Detroit Pistons, die Malone de das omdeden.
Bij de Utah Jazz vormde Malone een formidabel duo met zijn teamgenoot John Stockton . Malone was tweemaal NBA Most Valuable Player , 14-keer NBA All-Star en 11 keer lid van het All-NBA eerste team. Hij staat tweede op de lijst van meest gescoorde punten in de geschiedenis van de NBA (36.928), en heeft de records voor de meeste vrije worpen geschoten en gemaakt.
Een prachtige documentaire over een van de beste spelers uit de NBA: