CP3 by Basketball Totaal

Programma’s landelijke competities

Zin om morgen een basketballwedstrijd te bekijken?? Hier een overzicht over wat waar te doen is. Heb je nog een leuke tip voor ons? Reply dan in een reactie.

Dames Eredivisie:

LDSE-Ea 24-01-2015 20:30 De Wit-Grasshoppers Dames 1 Dozy BV Den Helder Dames 1 Cleyn Duin 0 – 0
LDSE-Db 25-01-2015 16:00 CTO Dames 1 Amazone Dames 1 Sporthallen Zuid 0 – 0

Heren Eredivisie:

LHSE-Ic 24-01-2015 19:30 Donar Heren 1 BC APOLLO A’dam Heren 1 Martiniplaza 0 – 0
LHSE-Hb 25-01-2015 16:00 SPM Shoeters Den Bosch Heren 1 Rotterdam Basketbal Heren 1 De Maaspoort 0 – 0
LHSE-Fd 25-01-2015 16:00 Aris Leeuwarden Heren 1 BSW Heren 1 Kalverdijkje 0 – 0

DTL eredivisie:

LH24E-AC 23-01-2015 21:00 Rotterdam Basketbal Heren U24 1 Landstede Zwolle Heren U24 1 Alexanderhal 0 – 0
LH24E-LB 24-01-2015 12:15 Lokomotief Heren U24 1 SPM Shoeters Den Bosch Heren U24 1 Van Zweedenhal 0 – 0
LH24E-HG 24-01-2015 20:00 BSW Heren U24 1 UBALL Heren U24 1 Boshoven 0 – 0
LH24E-IF 25-01-2015 12:30 Donar Heren U24 1 Port of Den Helder Kings Heren U24 1 Willem-Alexander Sportcentrum 0 – 0
LH24E-JE 25-01-2015 15:30 Harlemlakers Heren U24 1 ZZ Leiden Heren U24 1 Calandhal Hal 2 0 – 0

Dames U20:

LD20E-JE 24-01-2015 13:30 BV Hoofddorp Dames U20 1 Cangeroes Dames U20 1 Sportcomplex Koning Willem-Ale 0 – 0
LD20E-IF 24-01-2015 13:30 Dozy BV Den Helder Dames U20 1 De Wit-Grasshoppers Dames U20 1 Sportlaan 0 – 0
LD20E-LB 24-01-2015 16:00 DAS Dames U20 1 Basketball RTC Noord Dames U20 1 Brasserskade 0 – 0
LD20E-HG 24-01-2015 16:00 Landstede Basketbal Dames U20 1 Binnenland Dames U20 1 Topsporthal ABC 0 – 0
LD20E-AC 25-01-2015 14:15 Jolly Jumpers Dames U20 1 Landslake Lions Dames U20 1 Burg. Verdegaalhal 0 – 0

Heren Promotiedivisie:

LHSP-JE 24-01-2015 18:00 Cangeroes Heren 1 The Jugglers Heren 1 Nieuw Welgelegen 0 – 0
LHSP-IF 24-01-2015 18:15 The Black Eagles Heren 1 CobraNova Heren 1 De Hazelaar 0 – 0
LHSP-LB 24-01-2015 19:30 Landslake Lions Heren 1 ZZ Leiden Heren 2 Indoor Centrum 0 – 0
LHSP-HG 24-01-2015 19:45 De Groene Uilen Heren 1 Rotterdam Basketbal Heren 2 Willem-Alexander Sportcentrum 0 – 0
LHSP-AC 24-01-2015 20:15 Binnenland Heren 1 Red Giants Heren 1 De Driesprong 0 – 0
LHSP-KD 24-01-2015 20:30 De Hoppers Heren 1 Punch Heren 1 Vredehof 0 – 0

Dames Promotiedivisie:

LDSP-EI 24-01-2015 17:15 EBV Baros Dames 1 The Jugglers Dames 1 Woudestein 0 – 0
LDSP-CB 24-01-2015 19:30 Green Eagles Dames 1 Cangeroes Dames 1 Wethouder Smithal 0 – 0
LDSP-DA 24-01-2015 20:00 BV Hoofddorp Dames 1 Almonte Dames 1 Sportcomplex Koning Willem-Ale 0 – 0
LDSP-FH 25-01-2015 16:00 U.S. Dames 1 De Groene Uilen Dames 1 Apollohal 0 – 0

Laat een reactie achter