CP3 by Basketball Totaal

Alle Uitslagen Landelijke Competities

Alle uitslagen van afgelopen weekend van de landelijke competities in een overzicht.

Beker Mannen Senioren
zo 09-10 Rotterdam Basketbal HS 2 104 – 52 HBV The Jumpers HS 1
zo 02-10 Twente Buzzards HS 1 44 – 62 VBC Akrides HS 1
za 01-10 EVBV Octopus HS 1 112 – 41 D.B.V. Rowic HS 1
Beker Mannen U18
zo 09-10 WBB Giants J8 1 43 – 79 BV Noordkop J8 1
Dutch Talent League (U24)
zo 09-10 TBG Dragons H4 1 84 – 60 Donar
zo 09-10 UBALL H4 1 68 – 58 Basketbal Academie Limburg H4 1
zo 09-10 ZZ Leiden H4 1 73 – 59 Rotterdam Basketbal H4 1
za 08-10 Shooters Den Bosch 82 – 63 Apollo Amsterdam
vr 07-10 BV Leeuwarden H4 1 31 – 100 Landstede Basketbal H4 1
vr 07-10 Lokomotief H4 1 85 – 75 Harlemlakers H4 1
zo 02-10 Apollo Amsterdam 62 – 101 Lokomotief H4 1
zo 02-10 Rotterdam Basketbal H4 1 89 – 55 TBG Dragons H4 1
zo 02-10 Donar 76 – 65 UBALL H4 1
za 01-10 Basketbal Academie Limburg H4 1 99 – 30 BV Leeuwarden H4 1
vr 30-09 Harlemlakers H4 1 Scouting 66 – 87 ZZ Leiden H4 1 Scouting
Vrouwen Basketball League
zo 09-10 KEUS/Royal Eagles 89 – 63 Amazone
za 08-10 Lekdetec.nl 82 – 47 Dozy BV Den Helder DS 1
za 08-10 Binnenland DS 1 79 – 58 Solar systemen-Grasshoppers DS 1
za 08-10 Loon Lions 92 – 43 F. Breeman BMW Rotterdam Basketbal
za 01-10 Amazone Scouting 56 – 89 Binnenland DS 1 Scouting
za 01-10 Loon Lions Scouting 72 – 59 KEUS/Royal Eagles Scouting
za 01-10 F. Breeman BMW Rotterdam Basketbal Scouting 62 – 72 Dozy BV Den Helder DS 1 Scouting
za 01-10 Solar systemen-Grasshoppers DS 1 Scouting 55 – 62 Lekdetec.nl Scouting
Vrouwen Senioren Promotiedivisie
zo 09-10 Lokomotief DS 1 49 – 67 Jolly Jumpers DS 1
za 08-10 Solar systemen-Grasshoppers DS 2 74 – 62 BV Wyba DS 1
za 08-10 Green Eagles DS 1 63 – 42 Almonte DS 1
za 08-10 EBV Baros DS 1 74 – 78 De Groene Uilen DS 1
za 08-10 DAS DS 1 57 – 46 U.S. DS 1
za 08-10 Landslake Lions DS 2 84 – 50 Cangeroes DS 1
zo 02-10 U.S. DS 1 64 – 55 EBV Baros DS 1
zo 02-10 Green Eagles DS 1 73 – 61 Landslake Lions DS 2
za 01-10 BV Wyba DS 1 56 – 70 Lokomotief DS 1
za 01-10 De Groene Uilen DS 1 66 – 77 Solar systemen-Grasshoppers DS 2
za 01-10 Jolly Jumpers DS 1 60 – 62 Cangeroes DS 1
za 01-10 Almonte DS 1 54 – 55 DAS DS 1
Mannen U18 Eredivisie
zo 09-10 CSE-Basketbal Academy Zwolle 75 – 68 Basketbal Academie Limburg J8 1
zo 09-10 Shooters Den Bosch 76 – 92 BC APOLLO A’dam J8 1
zo 09-10 UBALL J8 1 64 – 59 Basketball RTC Noord J8 1
za 08-10 BV Noordkop J8 1 83 – 57 Harlemlakers J8 1
za 08-10 Lokomotief J8 1 95 – 61 Rotterdam Basketbal J8 1
za 08-10 ZZ Leiden 90 – 55 TBG Dragons J8 1
zo 02-10 Basketbal Academie Limburg J8 1 80 – 69 Lokomotief J8 1
zo 02-10 Basketball RTC Noord J8 1 90 – 67 Harlemlakers J8 1
zo 02-10 BC APOLLO A’dam J8 1 33 – 31 CSE-Basketbal Academy Zwolle
za 01-10 TBG Dragons J8 1 59 – 76 UBALL J8 1
za 01-10 Shooters Den Bosch 82 – 59 BV Noordkop J8 1
za 01-10 Rotterdam Basketbal J8 1 61 – 83 ZZ Leiden
Mannen U16 Eredivisie
zo 09-10 WBB Giants J6 1 45 – 85 Harlemlakers J6 1
zo 09-10 TBG Dragons J6 1 50 – 92 Rotterdam Basketbal J6 1
zo 09-10 Basketball RTC Noord J6 1 53 – 61 BC APOLLO A’dam J6 1
zo 09-10 Shooters Den Bosch 72 – 78 UBALL J6 1
za 08-10 Lokomotief J6 1 109 – 104 Basketbal Academie Limburg J6 1
za 08-10 BV Noordkop J6 1 90 – 84 BS Leiden J6 1
zo 02-10 BS Leiden J6 1 108 – 41 Basketball RTC Noord J6 1
zo 02-10 BC APOLLO A’dam J6 1 54 – 60 Harlemlakers J6 1
za 01-10 UBALL J6 1 71 – 82 Lokomotief J6 1
za 01-10 Rotterdam Basketbal J6 1 62 – 52 BV Noordkop J6 1
za 01-10 Basketbal Academie Limburg J6 1 94 – 42 TBG Dragons J6 1
za 01-10 Shooters Den Bosch 88 – 75 WBB Giants J6 1
Vrouwen U20 Eredivisie
zo 09-10 Jolly Jumpers D0 1 66 – 57 CTO D0 1
zo 09-10 Dozy BV Den Helder D0 1 62 – 38 H.S.V. Basketball D0 1
za 08-10 Almonte D0 1 72 – 65 Binnenland D0 1
za 08-10 Landslake Lions D0 1 51 – 49 BV Hoofddorp D0 1
vr 07-10 Solar systemen-Grasshoppers D0 1 74 – 66 Rotterdam Basketbal D0 1
zo 02-10 CTO D0 1 57 – 64 Landslake Lions D0 1
zo 02-10 H.S.V. Basketball D0 1 39 – 86 Jolly Jumpers D0 1
zo 02-10 Dozy BV Den Helder D0 1 43 – 44 Almonte D0 1
za 01-10 BV Hoofddorp D0 1 51 – 86 Solar systemen-Grasshoppers D0 1
Mannen Senioren Eredivisie
zo 09-10 Landstede Basketbal HS 1 89 – 76 Apollo Amsterdam
za 08-10 Aris Leeuwarden 100 – 99 Basketball Stars Weert HS 1
za 08-10 Rotterdam Basketbal HS 1 54 – 74 ZZ Leiden
za 08-10 Shooters Den Bosch 52 – 73 Donar
Mannen U14 Eredivisie
zo 09-10 Basketball RTC Noord J4 1 82 – 35 Rotterdam Basketbal J4 1
zo 09-10 CSE- Basketball Academy Zwolle 66 – 64 TBG Dragons J4 1
za 08-10 BV Noordkop J4 1 65 – 78 BS Leiden J4 1
za 08-10 The Black Eagles J4 1 61 – 91 Basketbal Academie Limburg J4 1
za 08-10 Almonte J4 1 55 – 84 BC APOLLO A’dam J4 1
za 08-10 Almere Pioneers J4 1 43 – 80 UBALL J4 1
zo 02-10 BC APOLLO A’dam J4 1 58 – 100 Basketbal Academie Limburg J4 1
za 01-10 TBG Dragons J4 1 83 – 50 BV Noordkop J4 1
za 01-10 UBALL J4 1 67 – 61 Basketball RTC Noord J4 1
za 01-10 Rotterdam Basketbal J4 1 51 – 71 CSE- Basketball Academy Zwolle
za 01-10 BS Leiden J4 1 88 – 38 Almonte J4 1
za 01-10 Almere Pioneers J4 1 29 – 102 The Black Eagles J4 1
Mannen Senioren Eerste Divisie B
za 08-10 HBV The Jumpers HS 1 60 – 88 River Trotters HS 1
za 08-10 D.B.V. Rowic HS 1 38 – 112 Rotterdam Basketbal HS 2
za 08-10 Attacus HS 1 65 – 56 CobraNova HS 2
za 08-10 B.C. Virtus HS 1 84 – 70 Barons HS 1
za 08-10 Trajanum HS 1 56 – 50 BV Wyba HS 1
vr 07-10 TSBV Pendragon HS 1 70 – 84 BC Vlissingen HS 1
zo 02-10 CobraNova HS 2 62 – 80 BV Wyba HS 1
zo 02-10 Rotterdam Basketbal HS 2 99 – 61 HBV The Jumpers HS 1
zo 02-10 BC Vlissingen HS 1 81 – 65 D.B.V. Rowic HS 1
za 01-10 B.C. Virtus HS 1 65 – 61 Trajanum HS 1
za 01-10 River Trotters HS 1 80 – 93 Attacus HS 1
za 01-10 Barons HS 1 68 – 75 TSBV Pendragon HS 1
Mannen Senioren Eerste Divisie A
za 08-10 Racing Beverwijk HS 1 76 – 86 Red Stars HS 1
za 08-10 Almere Pioneers HS 1 57 – 76 Arnhem Eagles HS 1
za 08-10 Binnenland HS 1 96 – 77 Basketbal Academie Limburg HS 1
za 08-10 BC Triple Threat HS 1 67 – 73 VBC Akrides HS 1
vr 07-10 Landstede Basketbal ZAC HS 1 71 – 60 Dreamfields Dolphins
za 01-10 Dreamfields Dolphins 58 – 61 Red Stars HS 1
za 01-10 Arnhem Eagles HS 1 70 – 86 Binnenland HS 1
za 01-10 VBC Akrides HS 1 68 – 59 Landstede Basketbal ZAC HS 1
za 01-10 Almere Pioneers HS 1 60 – 77 Racing Beverwijk HS 1
vr 30-09 BV Hoofddorp HS 1 79 – 68 BC Triple Threat HS 1
Mannen Senioren Promotiedivisie
za 08-10 De Groene Uilen HS 1 60 – 74 Solar systemen-Grasshoppers HS 1
za 08-10 Lokomotief HS 1 77 – 60 De Hoppers HS 1
za 08-10 The Black Eagles HS 1 70 – 76 Red Giants HS 1
za 08-10 Landslake Lions HS 1 73 – 60 BV Groningen HS 1
za 08-10 Punch HS 1 54 – 69 CobraNova HS 1
za 08-10 New Stars HS 1 72 – 50 ZZ Leiden
zo 02-10 ZZ Leiden 81 – 71 BV Groningen HS 1
za 01-10 Solar systemen-Grasshoppers HS 1 98 – 52 Punch HS 1
za 01-10 Red Giants HS 1 75 – 57 Lokomotief HS 1
za 01-10 The Black Eagles HS 1 83 – 75 Landslake Lions HS 1
za 01-10 CobraNova HS 1 72 – 68 New Stars HS 1
Rolstoel Eredivisie
za 08-10 Devedo RS 1 70 – 31 D.O.V. RS 1
za 08-10 Only Friends RS 1 63 – 44 SC Antilope Utrecht RS 1
za 08-10 Arrows ’81 RS 1 73 – 17 BV Hoofddorp RS 1

Bron: Basketball.nl

Laat een reactie achter